Bayilik Olanakları

Orion Yazılım, Akıllı Ticaret ürününü üretirken, bayi kanalı üzerinden satış yapılabilmesi için gereken komponentleri de planlamıştır. Akıllı Ticaret ürünü, herhangi bir teknik yazılım bilgisi gerektirmeden otomatik kurulabilen ve bayi kanalı aracılığıyla teknik destek hizmeti verilebilen bir üründür.

Bayi kanalını ayakta tutan en önemli prensibimiz, bayilerimizi çözüm ortağımız ve ekibimizin bir parçası gibi görmek ve en küçük paketten en kapsamlı projeye, onların her zaman yanında olmaktır. Gerek teknik anlamda, gerekse bilgi birikimi anlamında bayilerimiz ile sürekli fikir alışverişinde bulunur, satış kanalını geliştirmeleri için onlara elimizden gelen tüm desteği sağlarız.

Akıllı Ticaret E-Ticaret paketi, tüm Türkiye’de dağıtıcılık ve bayilik gibi satış kanalı geliştirme yöntemleriyle de yoğunlukla satılmakta olan bir üründür. Eğer siz de bu satış yöntemleri ile satış yapacağınıza inanıyor ve Orion Yazılım’ın desteğine güveniyorsanız “bayi başvuru formu” sayfamızdaki ilgili formu doldurup bize gönderin.

Sizinle tanışmaktan memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Adınız
Firma Ünvanı
Telefon Numarası
E-Posta Adresi
Web Sitesi
Bölge Dağıtıcısı Olarak Çalışmak İster Misiniz ?
Mesajınız

15 Gün ücretsiz deneyebilirsiniz

Demo formu doldurun, hemen sizi arayalım!

Akıllı Ticaret - Demo Talebi

Merkez Ofis
Adres : Çınarlı Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cad. No: 1/706, Martı Tower, Konak, İzmir
Santral : 0232 433 0 432 – 0850 455 1 789
Mail : [email protected]
Teknopark ARGE Ofis:
Adres : 10032 Sokak No: 2 B205 İTOB Bilimpark Menderes – İzmir