TÜM GÜNCELLEMELER ÜCRETSİZ

Akıllı Ticaret kullanıcıları, sisteme yapılan tüm iyileştirmelere otomatik olarak sahip olurlar ve sistemleri ile ilgili bu güncellemeler için ek ücret ödemek zorunda kalmazlar. Bu sayede, toplam sahip olma maliyeti düşük bir ürün ile yıllarca sanal mağazalarını yürütebilir, kazançlarını arttırabilirler.

Tüm Güncellemeler Ücretsiz

KİRALAMA FİYATINA SATIN ALIN

Akıllı Ticaret kullanıcıları, sanal mağazalarını kiralamaz, satın alırlar. Sistemin kullanım lisansı bir defaya mahsus olmak üzere müşteriye satılır ve her sene aynı ücret talep edilmez.

YALNIZCA BİR YAZILIM DEĞİL

Akıllı Ticaret E-Ticaret paketi kullanıcıları, yalnızca yazılım değil, yanında kapsamlı bir hizmet satın almış olurlar. Sanal mağaza yönetiminden e-ticaret danışmanlığına, sanal pos entegrasyonundan özgün mağaza arayüz tasarımına kadar tüm hizmetler, Akıllı Ticaret’in yanında gelir.

Yalnızca bir yazılım değil
Özgün tasarım herkesin hakkı

ÖZGÜN TASARIM HERKESİN HAKKI

Akıllı Ticaret E-Ticaret paketleri, müşterilerine özgün tasarım garantisi vermektedir. Mağaza sahibi olan her müşterimiz, kendine özel tasarıma sahip olur. Bunun yanında, sistemin gelişmiş tasarım arayüzleri sayesinde en ince ayrıntıya kadar sistemin tasarımı ve modüler yapısı da yönetim ekranlarından kolaylıkla düzenlenebilir.

PAZAR YERİ ENTEGRASYONLARI

Akıllı Ticaret E-Ticaret paketleri, müşterilerine özgün tasarım garantisi vermektedir. Mağaza sahibi olan her müşterimiz, kendine özel tasarıma sahip olur. Bunun yanında, sistemin gelişmiş tasarım arayüzleri sayesinde en ince ayrıntıya kadar sistemin tasarımı ve modüler yapısı da yönetim ekranlarından kolaylıkla düzenlenebilir.

Pazar Yeri Entegrasyonu
GOOGLE DOSTU SANAL MAĞAZA

GOOGLE DOSTU SANAL MAĞAZA

Akıllı Ticaret e-ticaret paketleri Google ile dost ve Google ile entegre çalışır. Akıllı Ticaret sanal mağazanız kurulduğu andan itibaren Google Web Yöneticisi araçlarına ve Google Analytics servislerine otomatik entegre olarak Google tarafından sürekli taranması ve ürünlerinizin indekslenmesi sağlanır. Google Analytics servisi sayesinde de sitenizle ilgili tüm ziyaretçi raporlarını detaylı bir şekilde edinirsiniz.

ESNEK ENTEGRASYON YETENEKLERİ

Akıllı Ticaret, esnek yapısı sayesinde, şu anda mevcut olan ve ileride devreye girecek her türlü veri akış sistemiyle entegre çalışabilir, tüm veri bankaların veri akışı yaratabilir ve muhasebesel veritabanlarına canlı bağlantı ile entegre olabilir. Internet üzerindeki satışlarınızın desteklenmesi ve kontrolü için hayati önem taşıyan entegrasyonlar, Akıllı Ticaret’te her zaman desteklenir. Sistemde mevcut olmayan entegrasyonları yalnızca istemeniz de yeterlidir. 10 gün içinde entegrasyonunuz tamamlanmış olarak size sunulur.

DOĞRU KİŞİYE DANIŞIN DOĞRU İŞ YAPIN

DOĞRU KİŞİYE DANIŞIN DOĞRU İŞ YAPIN

E-Ticaret konusunda profesyonel danışmanlık hizmetini de Akıllı Ticaret ürününüz ile birlikte alacaksınız. Bu hizmet sayesinde, sanal mağazanızın internet üzerinde tanıtımından sanal mağazanızda yapacağınız promosyonlara ve ödeme seçeneklerine kadar tüm konularda bizden danışmanlık hizmeti alabileceksiniz. Bu hizmetimizin, işlerinizi hızlandırmak ve reklam bütçelerini en yüksek performansla kullanabilmek için mükemmel bir hizmet olduğunu siz de göreceksiniz.

GELİŞTİRİLEBİLİR E-TİCARET SİSTEMİ

Orion Yazılım, Akıllı Ticaret sanal mağaza kullanıcılarını hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Sanal mağaza sahiplerinin internet işleri büyüdüğünde onlara özel çözümler gerektiğinde bu çözümleri projelendirir ve müşterilerine özel yazılım hizmeti olarak sunabilir. Orion Yazılım ekibi, en küçük sanal mağaza paketinden en gelişmiş satış sistemlerine kadar her zaman müşterilerinin yanındadır.

Geliştirilebilir e-ticaret sistemi

15 Gün ücretsiz deneyebilirsiniz

Demo formu doldurun, hemen sizi arayalım!

Akıllı Ticaret - Demo Talebi

Merkez Ofis
Adres : Çınarlı Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cad. No: 1/706, Martı Tower, Konak, İzmir
Santral : 0232 433 0 432 – 0850 455 1 789
Mail : [email protected]
Teknopark ARGE Ofis:
Adres : 10032 Sokak No: 2 B205 İTOB Bilimpark Menderes – İzmir